Włoska przygoda

10.2018

22.10.18 dzięki uprzejmości rodziców Mili i Lenki wybraliśmy się do rodzinnej restauracji La Vita w Gdyni. W trakcie warsztatów kulinarnych dzieci miały okazję samodzielnie przygotować swoją pizzę: formowały kawałek ciasta i nakładały składniki. W trakcie degustacji aż uszy się trzęsły:) Nie obyło się bez zabaw mąką bo nieco brudne dzieci to szczęśliwe dzieci:) Po degustacji pizzy dzieci wykonały ciasteczka z ciasta francuskiego. Nad nami wszystkimi czuwała bardzo sympatyczna, zabawna i kompetentna załoga lokalu na czele z managerem i właścicielami. Serdecznie dziękujemy za fachową organizację i przebieg warsztatów, za uśmiech oraz zaangażowanie kucharzy i kelnerek oraz za przygotowanie fartuszków, pamiątkowych dyplomów i maskotek. Niech żyje włoska kuchnia!