Plac zabaw

11.2017

Tak wygląda teraz nasz ogród przedszkolny. Cieszymy się, że dzieci mogą bawić się na nowych urządzeniach do zabawy. Czas spędzony w ogrodzie przedszkolnym jest jeszcze przyjemniejszy i daje dzieciom dużo satysfakcji oraz rozwija ich możliwości ruchowe.

Pragniemy wyrazić podziękowanie dla Taty Mikołaja z grupy „Żabki” za wykonanie w czynie społecznym trzech stref bezpiecznych pod zakupione urządzenia w ogrodzie przedszkolnym (wykopy, bezpieczne obrzeża, wypełnienie piaskiem). Dziękujemy.......

Cieszymy się, że przedszkole dysponowało środkami na zakup i montaż na placu zabaw nowych urządzeń do zabawy. Grupa „Żabki" otrzymała pociąg z wagonikiem, „Biedronki” i „Misie” – dwa sklepy i huśtawki a „Krasnale” zestaw ze zjeżdżalnią i huśtawki.