12.2017

„Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają, z tej okazji "Misiaki" przedstawienie Jasełkowe mają”.
Dnia 21 grudnia 2017 roku dzieci z grupy "Misie", chcąc przybliżyć wszystkim historię Narodzenia Pana Jezusa przygotowały piękny występ Jasełkowy. Na występie obecni byli zaproszeni wcześniej goście: Dyrekcja Przedszkola Nr 23, Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Chrystusa Króla, nauczyciele i dzieci z klasy "0" ze Szkoły Podstawowej Nr 13 w Gdyni. Dzieci w wielkim skupieniu i z przejęciem odegrały swoją role. Po występie przedszkolaki wręczyły gościom własnoręcznie przygotowane niespodzianki. Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia a dobre słowo przekazał Ksiądz Proboszcz . Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.