Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

03.2019

Piosenki: "Śmieciu precz!", "Mała wiosna", "Gdzie jest wiosna, gdzie?"
Wiersz: "W marcu"

02.2019

Piosenki: " Gdynia swe uroki ma", " Piosenka o Dinku"
Wiersz: "Muszelka"

01.2019

Dnia 31.01.2019 r. „Misie” zaprezentowały, najlepszej pod słońcem publiczności- Babciom i Dziadkom, swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i aktorskie w przygotowanych przez nich "Jasełkach". Nie zabrakło również akcentów związanych ze świętem Babci i Dziadków. Gorąco oklaskiwano przygotowane wiersze i piosenki dotyczące tego wydarzenia. Wzruszenie widoczne na twarzy seniorów, gorące oklaski i szczere pochwały po przedstawieniu świadczyły o doskonałym występie małych aktorów.

01.2019

Przygotowanie niespodzianek dla babć i dziadków było dla "MISIÓW" nie lada wyzwaniem. Najpierw dzieci pomalowały papierowe talerzyki, następnie odbijały pomalowane farbą swoje rączki. Potem przyklejały makaron i życzenia. Tym sposobem powstały piękne prezenty, które dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom z okazji ich święta.