Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

06.2019

We wtorek 11.06.2019r dzieci z grupy "Misie" były na wycieczce autokarowej w Lemur Parku w Rumi. Dzieci dowiedziały się, jak wyglądało życie ludzi pierwotnych, stanęły oko w oko z groźnymi dinozaurami. Przedszkolaki zobaczyły niespotykane owady i rośliny, spotkały się z egzotycznymi zwierzętami. Misie poznały zwyczaje rycerskie. Pobawiły się na ogromnym placu zabaw: budowały z ogromnych klocków lego, korzystały z dmuchańca, skakały w kulkolandii oraz przeszły ogromny labirynt.

06.2019

Piosenki: "Plecak, torba czy walizka", „Złap lato za rękę”
Wiersz: „Tato, czy już lato?”

05.2019

Dzień Mamy i Taty w grupie "MISIE" upłynął pod znakiem doskonałej gry aktorskiej dzieci. Przedszkolaki przygotowały inscenizację wiersza "Rzepka" autorstwa Juliana Tuwima. Rodzice z uśmiechami na twarzy oglądali przedstawienie oraz cieszyli się z otrzymanych prezentów.

05.2019

Najlepsza zabawa męskiej części grupy. Niepozorne klocki, a jak bardzo rozwijają kreatywność i współpracę w grupie. Chłopcy mają niesamowite pomysły na wykorzystanie tych klocków.