Misie

dzieci 4-5-letnie

godziny: 7:45 - 16:15

04.2018

Z okazji zbliżających się majowych świąt Misie wykonały flagę Polski.

04.2018

20 kwietnia grupa Misie wybrała się na wycieczkę do Gdyńskiego Akwarium. Dzieci odwiedziły tam magiczny podwodny świat morskich mieszkańców. Misie dowiedziały się z jakiego kontynentu pochodzą mieszkańcy Gdyńskiego Akwarium, zapoznały się również z makietą, która ukazywała jakie są skutki zanieczyszczania środowiska, a także uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych pt.: ,,Mieszkańcy Morza Bałtyckiego”.

04.2018

Wygląda na to, że wiosna w końcu zawitała do nas na dobre. Mamy nadzieję, że już teraz pogoda pozwoli nam na zdecydowanie dłuższe aktywności na świeżym powietrzu. Z całą pewnością przedszkolaki ucieszą się z możliwości długiej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

04.2018

W miesiącu kwietniu grupę Misie odwiedzili: Mama Liji oraz tata Poli B., którzy przeczytali książki dzieciom w ramach ogólnopolskiej akcji pt.: ,, Cała Polska czyta dzieciom”. Rodzice stworzyli niezapomnianą i radosną atmosferę, która na długo pozostanie w pamięci dzieci.