Krasnale

Dzieci 5 i 6-letnie

godziny: 8:00 - 16:00

03.2019

Dnia 12 marca odbyły się w naszej grupie zajęcia prowadzone metodą Weroniki Sherborne. Warsztaty przeprowadziła pani psycholog . Ćwiczenia stosowane w tej metodzie opierają się na doświadczeniach ruchowych, intensywności i ciągłości doświadczeń. Mają one szczególne znaczenie dla rozwoju wszystkich dzieci, a szczególnie dla dzieci z zaburzeniami w sferze ruchowej, emocjonalnej i społecznej. Metoda ta jest prosta, naturalna i możliwa do zastosowania w każdych warunkach, bez konieczności używania przyrządów.

03.2019

W marcu w grupie Krasnali realizowaliśmy Projekt Lidera Lokalnej Ekologii "Robię porządek z odpadami" przy współpracy z KZG z Gdyni. Udział w projekcie pozwolił dzieciom z grupy Krasnale poznać sposoby dbania o środowisko w którym żyjemy, a także jak zostać przyjacielem przyrody.

03.2019

Dnia 6 marca dzieci z grupy Krasnale wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 13 z okazji dni otwartych szkoły. Przedszkolaki brały udział w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zajęciach z robotyki. Poznały także budynek szkoły, sale lekcyjne oraz salę gimnastyczną.

03.2019

Piosenki: "Wiosna w ogródku", "Marzec czarodziej"
Wiersz: "Na zdrowie"