Krasnale

Dzieci 5 i 6-letnie

godziny: 8:00 - 16:00

06.2019

Dnia 3.06 dzieci pojechały do Lemur Park w Rumi. Na miejscu czekało mnóstwo atrakcji m.in. Interaktywne zoo gdzie dzieci mogły spotkać egzotyczne zwierzęta: lemury, surykatki, węże, miniaturowe świnki, króliki, i wiele więcej, Osada Rycerska gdzie poznały zwyczaje rycerskie, zasady władania mieczem, używania łuku, tarczy itp. eksponaty z Przeszłości - dinozaury, niespotykane owady i rośliny, które żyły dawno, dawno temu...a także plac zabaw w którym znajdowała się Strefa Lego, Mini Golf, dmuchańce, trampoliny, kulkolandia i inne. Przedszkolaki wróciły bardzo zadowolone z wycieczki.

06.2019

Piosenki: "Gdzie ta keja", "Bum cyk cyk"
Wiersz: "Wakacyjne rady"

05.2019

23 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której grupa Krasnale, zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski. Dzieciaki bardzo się starały, żeby wierszem i piosenką podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawień nie zabrakło wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez Po pięknych występach artystycznych przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom wykonane własnoręcznie upominki. Uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty” dostarczyły wszystkim wiele radości i szczęścia.

05.2019

Dnia 21.05.2019r. nasze pracowite Krasnale wyszły do ogrodu przedszkolnego by tam założyć ogródek. Zanim zabraliśmy się do pracy wspólnie ustalaliśmy kolejność działań i przygotowaliśmy nasze rabatki. Wcześniej przypomnieliśmy od czego zależy wzrost roślin i jak należy dbać o nasiona, aby pięknie wschodziły. Podczas „wiosennych zajęć” sadziliśmy zioła, warzywa i cebulki kwiatowe, które, gdy wyrosną, nadadzą kolorów naszemu ogródkowi.