Krasnale

Dzieci 5 i 6-letnie

godziny: 8:00 - 16:00

12.2018

Piosenki: „Czerwoną czapkę na głowie swojej nosi…”, „Tryumfy Króla Niebieskiego”
Wiersz: „Wieczór wigilijny”

11.2018

Dnia 27.11.2018 w grupie Krasnali odbyły się zajęcia otwarte pt. Skąd się bierze jedzenie? na które zaproszeni byli rodzice.

Przybyli rodzice mieli okazję obserwować zachowanie, umiejętności, skupienie uwagi, sposób wykonywania zadań swoich dzieci. Krasnale zaprezentowały znajomość liter, umiejętność wyodrębniania głosek, a także wyodrębnianie głosek w nagłosie i wygłosie.Dzięki zajęciom dzieci utrwaliły wiedzę na temat pochodzenia produktów, które codziennie spożywamy.

11.2018

19.11.18. grupa "Krasnale" uczestniczyła w Międzyszkolnych Warsztatach Integracyjnych "Jesienne spotkania" zorganizowanych przez Szkołę Podstawową Nr 13 w Gdyni. Podczas spotkania dzieci brały udział w licznych konkurencjach sportowych oraz w zadaniach plastycznych i dydaktycznych, w których główną bohaterką była jesień. Przedszkolaki otrzymały pamiątkowy dyplom i grę dydaktyczną "Gorący ziemniak".

Piosenki: Jesteśmy Polką i Polakiem,
Wiersz: Zawody, Szczeniak