Biedronki

godziny: 7:45 - 16:15

11.2018

Piosenka: Kałużowy deszcz
Wiersze: Powiewa flaga, Nieznajomym za drzwiami nie otwieramy!

11.2018

6.11.18. "Biedronki" wzięły udział w warsztatach ceramicznych prowadzonych z p. Grażynkę. Dzieci poznawały właściwości gliny, wałkowały ją i obrysowywały od szablonu. Prace dzieci będę bożonarodzeniową niespodzianką dla bliskich:)

10.2018

Jabłko, gruszka, trochę pracy przy samodzielnym krojeniu i dzieciom z grupy Biedronek wyszedł pyszny, zdrowy kompocik na jesienne, chłodne wieczory :-)

10.2018

22.10.18 dzięki uprzejmości rodziców Mili i Lenki wybraliśmy się do rodzinnej restauracji La Vita w Gdyni. W trakcie warsztatów kulinarnych dzieci miały okazję samodzielnie przygotować swoją pizzę: formowały kawałek ciasta i nakładały składniki. W trakcie degustacji aż uszy się trzęsły:) Nie obyło się bez zabaw mąką bo nieco brudne dzieci to szczęśliwe dzieci:) Po degustacji pizzy dzieci wykonały ciasteczka z ciasta francuskiego. Nad nami wszystkimi czuwała bardzo sympatyczna, zabawna i kompetentna załoga lokalu na czele z managerem i właścicielami. Serdecznie dziękujemy za fachową organizację i przebieg warsztatów, za uśmiech oraz zaangażowanie kucharzy i kelnerek oraz za przygotowanie fartuszków, pamiątkowych dyplomów i maskotek. Niech żyje włoska kuchnia!