Biedronki

dzieci 4-letnie

godziny: 6:45 - 17:00 (grupa dyżurująca)

01.2018

Piosenki: „Poziomkowe lody”, "Babcia ma święto", „Wyczaruję dla babuni",
Wiersz: „Babcia i dziadziuś"

12.2017

W dniu 6.12.2017 do przedszkola przybył Mikołaj. W tym dniu dzieci były bardzo wesołe i radosne. Mikołaj odwiedził dzieci z gr Biedronki przynosząc ogromny worek prezentów. W podziękowaniu za przepiękne podarunki dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i obiecały że będą grzeczne przez cały rok .

12.2017

W okresie przedświątecznym "Biedronki" poznają tradycje bożonarodzeniowe. Dzieci wspólnie ubierały choinkę zawieszając kolorowe ozdoby. Była to doskonała okazja by poznać genezę tradycji strojenia świątecznego drzewka, a także rodzaje i znaczenie dawnych i współczesnych ozdób choinkowych.. Dzieci opowiadały o strojeniu drzewka w ich rodzinnych domach.