Archiwum wiadomości Grupy Misie

03.2018

Zabawy na śniegu, to ulubione formy aktywności dzieci w wieku przedszkolnym. Kiedy świat pokryje śnieżny puch, lepienie bałwana, to atrakcyjny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu.

03.2018

Piosenki: "Marcowe żaby", "Pracowita pani Wiosna"
Wiersze: "Prośba do słoneczka", "Przedszkolaki"

02.2018

W dniu 26.02.2018 roku odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których przedszkolaki stworzyły pracę pt.: Wiosno, Wiosno wróć do nas! Misie pracowały indywidualnie, a także w małych zespołach. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem wykonywały swoje prace, wykorzystując różne techniki plastyczne.

02.2018

Piosenki: Przedszkolna samba, Lot kosmiczny, Marcowe żaby
Wiersze: Karnawał, Kwiaty

01.2018

Dnia 17 styczna 2018 roku w grupie ‘’ Misie ‘’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci na tę okazję przygotowały występ Jasełkowy, który zaprezentowały zaproszonym babciom i dziadkom. Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane drobne upominki.

01.2018

Piosenki: Wyczaruję dla babuni, Wyliczanka dla babci i dziadka, Pory roku, Babcia od bajek, dziadek od zagadek
Wiersze: Dla dziadka, Wiersz dla babci i dziadka, Wiersz o babci i dziadku,

12.2017

Misię po Jasełkach zasiadły do Wigilii grupowej. Dzieci łamały się opłatkiem, składały sobie życzenia i śpiewały kolędy.

12.2017

Dzieci z grupy Misie ubierają choinkę!

Kolędy: Przybieżeli do Betlejem, Gdy Śliczna Panna,
Piosenki: Gwiazdki Świecą nad Stajenką, Karawana, Była noc, A Mikołaj pędzi