Archiwum wiadomości Grupy Misie

04.2018

Piosenki: "Mazurek Dąbrowskiego", "Wielkie sprzątanie"
Wiersz: "Tylko nic nie mówcie krowie"

03.2018

Świątecznym zwyczajem, przedszkolaki z grupy Misie malowały pisanki, według własnych pomysłów, które następnie włożyły do świątecznych koszyczków.

03.2018

Misie postanowiły stworzyć swój mały kącik przyrodniczy, o który dbają każdego dnia. Jest to doskonałe miejsce do prowadzenia eksperymentów oraz badań, które pobudzają ich ciekawość oraz aktywność poznawczą, Zadaniem dzieci jest dbanie o roślinki, a osobiste zaangażowanie pozwoli dzieciom zrozumieć potrzebę pielęgnacji i ochrony przyrody.

03.2018

Grupa Misie wzięła udział w programie przedszkolnym pt.: ,,Powietrze wokół nas- na tropie czystego powietrza.” Przedszkolaki poznały właściwości powietrza za pomocą przeprowadzonych doświadczeń oraz obserwacji.

03.2018

Zabawy na śniegu, to ulubione formy aktywności dzieci w wieku przedszkolnym. Kiedy świat pokryje śnieżny puch, lepienie bałwana, to atrakcyjny sposób spędzania czasu na świeżym powietrzu.

03.2018

Piosenki: "Marcowe żaby", "Pracowita pani Wiosna"
Wiersze: "Prośba do słoneczka", "Przedszkolaki"

02.2018

W dniu 26.02.2018 roku odbyły się zajęcia plastyczne, podczas których przedszkolaki stworzyły pracę pt.: Wiosno, Wiosno wróć do nas! Misie pracowały indywidualnie, a także w małych zespołach. Dzieci z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem wykonywały swoje prace, wykorzystując różne techniki plastyczne.

02.2018

Piosenki: Przedszkolna samba, Lot kosmiczny, Marcowe żaby
Wiersze: Karnawał, Kwiaty

01.2018

Dnia 17 styczna 2018 roku w grupie ‘’ Misie ‘’ odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci na tę okazję przygotowały występ Jasełkowy, który zaprezentowały zaproszonym babciom i dziadkom. Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły swoim gościom własnoręcznie wykonane drobne upominki.

01.2018

Piosenki: Wyczaruję dla babuni, Wyliczanka dla babci i dziadka, Pory roku, Babcia od bajek, dziadek od zagadek
Wiersze: Dla dziadka, Wiersz dla babci i dziadka, Wiersz o babci i dziadku,