Archiwum wiadomości Grupy Krasnale

04.2018

Z okazji zbliżającego się Konstytucji 3 Maja Krasnale wykonały flagę Polski.

04.2018

20 kwietnia 2018 roku odbyła się wycieczka autokarowa do Akwarium w Gdyni. Krasnale wzięły udział w zajęciu dydaktycznym nt. mieszkańców Morza Bałtyckiego oraz oglądały zwierzęta morskie w licznych akwariach.

04.2018

W dniu 09.04.2018 roku w ramach gdyńskiego projektu „Bezpieczny przedszkolak" w grupie „Krasnali” pogadankę na temat zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przeprowadziła ratowniczka medyczna, która zapoznała dzieci z zasadami pierwszej pomocy Dzieci utrwaliły dzięki temu numery alarmowe oraz zapoznały ze sprzętem medycznym. Dziękujemy za spotkanie.

04.2018

W dniu 9 kwietnia dzieci z grupy Krasnale zamieniły się w ogrodników i posiały rośliny , które następnie przeniosą do naszego ogródka przedszkolnego. Dzieci wiedzą jak ważna jest estetyka otoczenia, zdrowe i ekologicznie uprawiane warzywa w naszym ogrodzie . Przebywanie w takim otoczeniu w tym dbanie o roślinki i osobiste zaangażowanie utrwali dzieciom te nawyki, które mamy nadzieję, iż będą kontynuowały z rodzicami.

04.2018

W ramach gdyńskiego projektu „Bezpieczny przedszkolak" grupę „Krasnali” odwiedziła funkcjonariuszka Straży Miejskiej, która utrwalała dzieciom zasady bezpieczeństwa na drodze. Dzieci dziękują za spotkanie.

04.2018

W dniu 4 kwietnia 2018 roku bawiliśmy się z psycholog przedszkolną p. Katarzyna Gomerską. Wspólne zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej przyniosły na dużo radości. Doskonaliliśmy podczas tych zabaw rozpoznawanie kierunków w przestrzeni oraz pobudzaliśmy kreatywne myślenie.

Piosenki: Mazurek 3 Maja, Wojenko, wojenko, Cebulka i buraczek
Wiersz: Abecadło o chlebie

03.2018

W dniu 13 marca 2018 roku zespół dzieci z grupy „ Krasnale” udał się do Szkoły Podstawowej nr 13 na konkurs plastyczny pod tytułem. „Co dalej..? ". Gratulujemy wszystkim uczestnikom pomysłowości i kreatywności. Natomiast Milence pierwszego a Nadii drugiego miejsca w konkursie.

03.2018

W dniu 6 marca 2018 roku dzieci z grupy „Krasnale” zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 13 na kreatywne zajęcia plastyczne. Po wykonaniu pracy dzieci miały okazję poznać szkołę.

03.2018

Piosenki: Polka Fasolka, Piosenka ekologiczna, Co robi powietrze?
Wiersz: Słońce