Archiwum wiadomości Grupy Biedronki

02.2019

27.02.19."Biedroneczki" gościły u siebie tatę Kajtusia w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Dzieci wysłuchały bajki o literkach i pewnym dzielnym rycerzu oraz wiersz o małym brudasku, który nasz gość wyrecytował z pamięci! Serdecznie dziękujemy i zapraszamy chętnych rodziców do czytania w naszej grupie.

02.2019

Piosenki: " Bajeczki', "Hej ho żagle staw"
Wiersz: "Kocham moją Gdynię"

01.2019

24.01. Biedronki gościły na uroczystości ukochane babcie i dziadków. Dla miłych gości dzieci zaśpiewał, zatańczyły i wyrecytowały wierszyki. Przedszkolaki obdarowały najbliższych samodzielnie wykonanymi kalendarzami.

01.2019

Przygotowania do karnawału czas zacząć! Dzięki maskom nie wiadomo kto jest kim:)

01.2019

Piosenki: ,, Tupu, tup, po śniegu’’, „Sanna”
Wiersze: „Dla dziadka”, „Moja babcia”

12.2018

20 grupnia w grupie Biedronek obchodziliśmy Wigilię. Dzieci pomagały w nakrywaniu świątecznego stołu - rozkładały serwetki, talerzyki oraz sztućce . Podczas spotkania wszyscy tradycyjnie złożyli sobie najserdeczniejsze życzenia- zdrowia, pomyślności oraz wymarzonych prezentów :-) Następnie wspólnie zasiedliśmy do pięknie nakrytego stołu, aby móc skosztować tradycyjnych potraw.

12.2018

Biedroneczki poczuły w tym tygodniu zapach świąt robiąc pierniczki. Dzieci wałkowały ciasto, wyciskały ulubiony kształt pierniczka i powstrzymały się przed ich zjedzeniem. Pierniczki czekają na przyozdobienie, a Biedroneczki na słodkie zajęcia:)

Piosenki: "Choinka", "Mikołaj"
Wiersz: "Jedzie zima"

11.2018

30 listopada grupę Biedronek odwiedzili funkcjonariusze Policji, którzy opowiadali dzieciom o swojej pracy, obowiązkach oraz przeprowadzili pogadankę na temat bezpieczeczeństwa na drodze.