Archiwum wiadomości Grupy Biedronki

12.2017

Piosenki: „ Idzie Mikołaj” "Wesoła choinka"

11.2017

W dniu 14 listopada do naszego przedszkola przyszedł tata Niny z grupy Krasnale, aby zaprezentować dzieciom strój i opowiedzieć o zwyczajach II Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich. Dzieci były bardzo zadowolone. Dziękujemy...

11.2017

Piosenki i wiersze na listopad: „Jestem Polką i Polakiem”, „Moja wesoła rodzinka”, „Listonosz”, „Jestem muzykantem, konszabelantem”, „Uśmiech dla mamy” i „List”.

10.2017

Piosenki: „Ogórek”, „Co mogę dać pani z przedszkola”, „Dary jesieni”, „Zbieramy grzyby”. Wiersz: „Pomidor”, „Zapasy na zimę”, „Nasza Pani”.

09.2017

W dniu 21 września w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przyszedł do nas tata Gabrysi i przeczytał dzieciom bajkę „Calineczka” i opowiadanie o Muminkach.

09.2017

20 września był Dzień Przedszkolaka, który spędziliśmy na samych atrakcjach! Po obejrzeniu teatrzyku pt. „Piracka wyspa” udaliśmy się do ogrodu przedszkolnego. Tam odbyły się zawody sportowe w różnych konkurencjach między innymi: rzut do celu, omijanie przeszkody. Dzieci doskonaliły umiejętność oczekiwania na swoją kolej i czerpanie radości z gry w zespołach. Wszyscy świetnie się bawiliśmy.

09.2017

W dniu 14 września w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” przyszła do nas mama Leny i przeczytała dzieciom wiersz „Dzięcioł” J. Brzechwy i bajkę „Czerwony Kapturek”.

09.2017

Piosenki: „Biedronka”, „Przedszkole – drugi dom”, „Piosenka dla nauczyciela”, „Rumiane jabłuszka”. Wiersz: „Winogrona” „Podziękowanie”, „Życzenia”.