Archiwum wiadomości Grupy Biedronki

04.2018

Piosenka: "Kwiecień-plecień"
Wiersze: "Sport to zdrowie","Barwy ojczyste"

03.2018

W dniu 16.03.2018 dzieci podczas zajęć dydaktycznych o tematyce ekologicznej pt. „ Czyste powietrze” we współpracy z KZG „Dolina Redy i Chylonki”, malowały powietrzem z wykorzystaniem farb i słomek.

03.2018

W dniu 14.03.2018 "Biedronki" zaprosiły na zajęcie panią psycholog Katarzynę Gomerską.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w zajęciu z chustą animacyjną, przedstawiały się wypowiadając swoje imię, utrwalały kolory a także chowały się pod chustę i odgadywały kierunki w przestrzeni.

Radości i śmiechu było co niemiara!

03.2018

Piosenki: „Wiosna tuż, tuż”; “Tidy up”; „Baa, baa, black sheep”; „Mr. Sun, Sun, Mr. Golden Sun”
Wiersz: „Coraz cieplej”; „Uciekaj myszko”

02.2018

Wiersze: Morskie muszelki, Chmurki figurki, Morze nasze morze – patriotyczne
Piosenka: Bursztynek,

01.2018

W dniu 19.01.2018 r. dzieci z naszej grupy zaprosiły Babcie i Dziadków do przedszkola z okazji ich święta. Na początku spotkania dzieci wykonały pokaz artystyczny, następnie złożyły swoim Babciom i Dziadkom życzenia, zaśpiewały 100 lat i wręczyły własnoręcznie zrobione prezenty. Po części artystycznej nastąpił czas na wesołe zabawy. Radości i śmiechu było co niemiara!
Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie.

01.2018

Piosenki: „Poziomkowe lody”, "Babcia ma święto", „Wyczaruję dla babuni",
Wiersz: „Babcia i dziadziuś"

12.2017

Podczas wigilii grupowej Biedronki zapoznały się ze zwyczajami Świąt Bożego Narodzenia, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń bliskim. Wspólnie zasiedliśmy do stołu, śpiewaliśmy kolędy i smakowalismy potrawy wigilijne.

Wszystkim udzieliła się podniosła i świąteczna atmosfera

12.2017

W dniu 6.12.2017 do przedszkola przybył Mikołaj. W tym dniu dzieci były bardzo wesołe i radosne. Mikołaj odwiedził dzieci z gr Biedronki przynosząc ogromny worek prezentów. W podziękowaniu za przepiękne podarunki dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i obiecały że będą grzeczne przez cały rok .