Archiwum wiadomości Grupy Biedronki

10.2018

Jabłko, gruszka, trochę pracy przy samodzielnym krojeniu i dzieciom z grupy Biedronek wyszedł pyszny, zdrowy kompocik na jesienne, chłodne wieczory :-)

10.2018

22.10.18 dzięki uprzejmości rodziców Mili i Lenki wybraliśmy się do rodzinnej restauracji La Vita w Gdyni. W trakcie warsztatów kulinarnych dzieci miały okazję samodzielnie przygotować swoją pizzę: formowały kawałek ciasta i nakładały składniki. W trakcie degustacji aż uszy się trzęsły:) Nie obyło się bez zabaw mąką bo nieco brudne dzieci to szczęśliwe dzieci:) Po degustacji pizzy dzieci wykonały ciasteczka z ciasta francuskiego. Nad nami wszystkimi czuwała bardzo sympatyczna, zabawna i kompetentna załoga lokalu na czele z managerem i właścicielami. Serdecznie dziękujemy za fachową organizację i przebieg warsztatów, za uśmiech oraz zaangażowanie kucharzy i kelnerek oraz za przygotowanie fartuszków, pamiątkowych dyplomów i maskotek. Niech żyje włoska kuchnia!

10.2018

15.10.18. w ramach doradztwa zawodowego Biedronki odwiedziła mama Franciszka, która opowiedziała dzieciom czym zajmuje się stomatolog i pokazała jakich narzędzi dentystycznych używa w swej pracy. Dzieci utrwaliły wiadomości na temat higieny jamy ustnej oraz miały możliwość jako stomatolog przygotować plomby dla chorego smoka, który jadł zbyt dużo słodyczy, a zbyt mało warzyw i niestarannie czyścił swoje ząbki. Po tej wizycie wszyscy lubimy chodzić do stomatologa! Dziękujemy mamie Franka za przyjazne przybliżenie dzieciom tematyki higieny jamy ustnej:)

10.2018

12 października 2018 roku Biedronki wycinały i kleiły paski papieru tworząc jesienne dynie, które można podziwiać na wystawie w naszym przedszkolu :-)

10.2018

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji grupa Biedronek przygotowuje prezenciki - gliniane świeczniki dla wszystkich pracowników naszego przedszkola.

10.2018

Piosenki: „Coś Wam powiem w tajemnicy”, „Co mogę dać Pani z przedszkola”, „Zabawa z Paniami w kole”
Wiersz: „W przedszkolu”

09.2018